Pro radost

Udělejte si radost. Že nevíte jak? Na světe je přece tolik krásných věcí. Ano, lásku si za peníze nekoupíte, ale všechno ostatní ano...


Pořiďte si třeba něco nového na sebe. Pokud vás nenadchla představa nakupování a obchodů plných lidí, navštivte některý z mnoha internetových obchodů. Přes internet si dnes můžete obstarat téměř cokoliv, rychle a jednoduše. Stačí si vybrat a objednat, vše zvládnete od počítače. U kvalitních obchodů svou zásilku můžete očekávat během několika dnů.


Krásné šperky, kouzelné parfémy nebo jedinečná kosmetika?

  • Pořídit si můžete třeba krásný šperk. Kupte si ho pro sebe a kvůli sobě. Na Vás přece záleží!
  • Co zkusit nový parfém? Nový parfém může být novým začátkem. Možná máte svou oblíbenou vůni, ale znáte aktuální nabídku? Dokážete si představit, jak kouzelné mohou být nové, netradiční vůně?
  • A co pečující kosmetika? Ano, zde se nevyplatí experimentovat, pokud již máte své osvědčené přípravky. Nechcete však zkusit jedinečné produkty, které kombinují péči o tělo a duši? Co třeba taková voňavá přírodní kosmetika?

Nechce se vám procházet množství internetových obchodů a hledat mezi širokou nabídkou právě něco, co by vám udělalo radost? Nechte se inspirovat našimi tipy. Nám rozhodně radost přinesly!

Nechte zklamání zklamáním a udělejte si prostě radost.


Double řasenka - pro délku i objem

posted Mar 5, 2012, 2:21 PM by admin _   [ updated Mar 5, 2012, 2:29 PM ]

Proč si nedopřát novou řasenku? Řasenka patří k základní dekorativní kosmetice. Kvalitní řasenka je k nezaplacení... Vy si však můžete za rozumnou cenu dopřát doslova double řasenku, která kombinuje vlastnosti řasenky pro hustotu a délku řas.
Dermacol Double Magic Maskara
Česká společnost Dermacol má již na poli dekorativní kosmetiky své výsadní místo. Mezi pestrou paletou kvalitních produktů najdete i novou revoluční řasenku.
Nová řasenka Dermacol kombinuje dvojí efekt:
  • prodlouží řasy až o 90 %, přitom je úžasně natočí
  • a dodá řasám objem - až 11x větší!
Intenzivní černá barva zaručí neodolatelný pohled a obsažený keratin, pantenol a vitamín E zároveň vlasům poskytnou potřebnou výživu a hydrataci.
Chcete si koupit řasenku? Klikněte na obrázek! Funguje jako odkaz do internetového obchodu, kde si tuto a mnoho dalších řasenek můžete zakoupit.

Šperky Morellato

posted Jan 14, 2012, 12:25 PM by admin _   [ updated Mar 5, 2012, 2:35 PM ]

Ke krásné ženě patří krásný šperk. Krásnými šperky je proslulá po celém světě italská značka Morellato. Stejně jako italská móda jsou i italské šperky Morellato zárukou elegance se špetkou extravagantnosti. Morellato snoubí neotřelý design s precizním zpracováním do podoby luxusních šperků, elegantních i extravagantních současně.

Morellato Eclipse

Z široké nabídky nejrůznějších šperků pro vás vybíráme novinku. Ve špercích Morellato Eclipse najdete všechny vlastnosti pravého šperku – eleganci i nadčasovost, zároveň i módní, netradiční design. Šperky Morellato Eclipse jsou nepřehlédnutelné, co říkáte?

Chcete si šperk koupit? Obrázek funguje jako odkaz do online klenotnictví, kde si šperk přímo objednáte. Vybrat si můžete i další šperky nejen z řady Morellato.

Versace Bright Crystal

posted Jan 14, 2012, 12:19 PM by admin _   [ updated Jan 14, 2012, 12:53 PM ]

Značka Versace je blízká všem znalcům vybraného vkusu, luxusních oděvů, módních doplňků i kosmetiky. Svět Versace je jedinečný a nezaměnitelný. Stejně tak i božské vůně, které z dílny Versace pocházejí.

VERSACE Bright Crystal – křišťálově průzračná vůně

Pohrajte si s novou vůní Versace, která je plná jemné svěží vůně a chvění květin. Křišťálově průzračná vůně vás okouzlí svou dokonalou krásou ve své čistotě i třpytivém jasu. Vůně Versace Bright Crystal je něžně smyslná. Jemný parfém v sobě ukrývá neodolatelné sebevědomí.

Tento parfém si můžete pořídit – stačí kliknout na obrázek, který vás nasměruje do online parfumerie. Zde si tento i další luxusní parfémy můžete koupit.

Bambucké máslo Karité

posted Jan 14, 2012, 9:42 AM by admin _   [ updated Mar 5, 2012, 2:12 PM ]

Bambucké máslo z posvátného stromu Karité pochází z Afriky. Zkrášlující účinky karité zde užívala samotná královna Kleopatra. Nyní je v prvotřídní kvalitě, 100% i doplněné o užitečné a voňavé přírodní přísady dostupné i nám.

V nabídce českého výrobce přírodní kosmetiky Saloos najdete bio karité 100% i karité levandule, karité rakytník nebo také karité eukalyptus. V pestré paletě karité si jistě vyberete takové, které vám přesně sedne a přinese vám tu pravou zkrášlující péči.

Bio karité – bambucké máslo 100% i s pestrými přírodními přísadami si můžete přímo zakoupit – stačí kliknout na obrázek vlevo.Ten vás nasměruje do internetového obchodu, kde si karité můžete objednat.

1-4 of 4