Kokosový olej na hubnutí

Panenský kokosový olej je známý jako přírodní antibiotikum. Užívá se proto v péči o pleť a pro svoji exotickou vůni i k báječným relaxačním masážím. Kokosový olej nachází široké využití, mj. představuje i zklidňující balzám po holení, regeneruje pokožku po opalování, je i nedráždivým, hypoalergenním, čistě přírodním lubrikačním gelem.

Kokosový olej pro vnitřní užití


Kokosový olej nachází vnější uplatnění, stejně tak se pro své blahodárné složení užívá i vnitřně. Je základní ingrediencí asijské kuchyně. Je skvělý na vaření i pečení (mj. dokáže skvěle dochutit moučníky, buchty apod.), stejně tak se hodí i na smažení, snáší totiž i vyšší teploty a nepřepaluje se.

Ve zdravé kuchyni dokáže nahradit běžně užívané tuky, má nižší energetickou hodnotu než většina ostatních tuků, pokrmům navíc dodává lahodnou exotickou vůni.

Spalování kokosového oleje se odlišuje od ostatních tuků, kokosový olej se lehce rozkládá až na glukózu a představuje tak rychlý zdroj energie. Metabolismus kokosového oleje tak připomíná spíše metabolismus cukrů. Na rozdíl od nich však organismu dodává energii postupně. Konzumace kokosového oleje je tak prospěšná při hubnutí, protože odstraňuje nepříjemné pocity hladu, zasytí tělo na několik hodin a zbavuje chuti na sladké.
Kokosový olej také pomáhá od kolísání hladiny cukru v krvi, předchází tak problémům se štítnou žlázou, která má velký podíl na správné funkci metabolismu a tak i spalování tuků.
Kokosový olej navíc neobsahuje cholesterol, mj. také pomáhá organismu od nejrůznějších patogenů, léčí chronické záněty, zvyšuje imunitu organismu.

Panenský kokosový olej ve své nejčistší podobě zakoupíte v eshopu SÍLA DOTEKU. Zde také najdete řadu užitečných informací o panenském oleji, který je mezi ostatními panenskými oleji zcela výjimečný. Vyzkoušejte i vy tento jedinečný panenský olej s exotickou vůní tropických ostrovů, odkud pochází.

Comments