Vítejte u nás!

Věděli jste, že syndrom zlomeného srdce jako pojem se užívá i v medicíně? I srdce může bolet, zvláště zlomené srdce, většina z nás to zažila. Zklamání bohužel patří k lidskému životu, stejně tak jako láska a radost.


Jak vyléčit své zlomené srdce?

Jediným lékem na zlomené srdce a zklamání je čas... Ani čas nedokáže zacelit rány zlomeného srdce, ale určitě je vyhladí. Nakonec z vaší velké lásky zbude možná pár fotek, vzpomínek a šrámy na duši. Zklamání časem zmizí. Možná je před vám láska nová. Rozhodně se vám otevírají nové obzory. Všechno zlé je pro něco dobré. Tak i zlomené srdce může být podnětem k novým rozměrům vašeho života. Inspiraci najdete na našich stránkách.

Připravili jsme pro vás citáty o lásce, citáty o zklamání, ale také citáty o naději. Zlomené srdce mívají hlavně snílci a romantici, tak věříme, že vám citáty udělají radost.


Jak zapomenout na zlomené srdce?

Naše stránky nabízejí mnoho tipů, jak na zlomené srdce zapomenout. Zkuste na chvíli nemyslet na své zklamání a věnujte se něčemu příjemnému. Přijít na to, co by vám mohlo udělat alespoň malou radost vám pomůžou naše stránky. Najdete u nás také inspiraci na to, jak i zlomené srdce uchopit jako příležitost k životní změně.

Tou změnou, která změní směr vašeho života, může být hubnutí. Možná je právě zlomené srdce tím pravým impulzem a zcela nový styl života tím správným impulsem. Neznamená to však, že byste měla přestat jíst, jen začněte přemýšlet o tom, co jíte. Zkuste naslouchat svému tělu.

Starejte se o sebe a buďte krásná. Dopřejte si nějakou zkrášlující kůru nebo wellness program uvidíte, že vám udělá dobře. Od toho wellness programy jsou. Věnujte se chvíli sama sobě, pečujte o sebe.

Sportujte, sami pocítíte, jak vám pohyb vnáší do žil novou krev a energii. Při sportování se do těla vylučují jakési hormony radosti, látky, které vám zlepšují náladu. Možná se vám nechce, ale věřte, stačí se jen trochu hýbat.

Mějte rádi sami sebe a dopřejte si radost. Kupte si něco pěkného nebo zajděte ven, třeba do kina. Nevadí, že půjdete sami, alespoň si tak lépe vychutnáte pěkný film. Vyhněte se však zamilovaným filmům, zbytečně se ve svém smutku neutápějte.


Zažili jste zklamání... A dál?

Všechno je jen na vás! Svůj život máte ve svých rukou a je jen na vás, co s ním uděláte. Zkuste věřit, že se zlomené srdce jednou uzdraví. Berte zklamání jako nemoc a jako nemoc se ji pokuste vyléčit. Medicínou vám budou příjemné chvíle, při kterých se budete cítit dobře. Zážitky a věci, které vám přinesou radost.

Nechte rozplynout své zklamání. Vždyť svět kolem vás je tak obrovský a nabízí tolik možností!


Comments