Indická antistresová masáž hlavy

posted Jan 14, 2012, 12:36 PM by admin _   [ updated Jan 14, 2012, 12:37 PM ]

Indická masáž hlavy, která je aktuálně v nabídce mnoha masérských salónů a wellness center navazuje na tisíciletou tradici ajurvédy. Ajurvéda jako komplexní systém péče o tělo a ducha pochází z Indie, právě masáže jsou jednou z elementárních metod léčení.

Indická masáž hlavy v moderním pojetí je zbavena duchovního kontextu. Z ajurvédy přejímá ty nejefektivnější techniky, aby i modernímu člověku poskytla způsob, jak se zbavit stresu. Indická antistresová masáž hlavy využívá netradiční masérské techniky a také netradiční místa. 


Jak taková antistresová masáž vypadá?

Masérské hmaty indické antistresové masáže se provádí zejména na hlavě, ve vlasech, v týlu, na šíji i na ramenou. Tam všude se hromadí negativní energie a stres, který dokáže zkušený masér prostřednictvím masáže odstranit.

Indická antistresová masáž patří k jedné z nejpříjemnějších masáží. Téměř okamžitě pocítíte úlevu. Díky šikovným prstům maséra z vás rázem spadnou všechny starosti a znenadání se budete cítit lépe. Je účinná proti bolestem hlavy, nespavosti, pomáhá i při únavě očí.

Tato masáž se provádí většinou v sedě, není potřeba se svlékat. Masér většinou neužívá masérského oleje, na rozdíl od jiných typů masáží používá jenom své prsty.

Comments