Dopřejte si péči!

Využijte čas, který jste sama a věnujte ho opravdu sama sobě. Nechte zlomené srdce srdcem a věnujte se jiným částem svého těla. Vždyť právě tělo je chrámem duše. Bude-li dobře tělu, bude dobře i duši. Platí to i naopak, ale zkuste své tělo obelstít.

Dopřejte si péči v podobě jedinečných zkrášlujících a pečujících produktů, nechte se hýčkat prostřednictvím některé z mnoha dostupných masáží. Uvidíte, že pookřeje i vaše zlomené srdce.


Pečující královské procedury i welness kosmetika

Na trhu dnes běžně najdete jedinečnou přírodní kosmetiku, která pečuje nejenom o tělo, ale také o vaši duši. Že o takové vůbec nevíte? Inspirujte se u nás!

K dispozici je vám také množství luxusních pečující procedur. Po takové proceduře nejenže budete vypadat jako královna, ale budete se tak také cítit. Nechte se hýčkat. Jedinečné pečující a wellness procedury jsou nyní dostupnější než kdykoliv předtím. Prostřednictvím slevových serverů můžete luxusní proceduru získat za zlomek skutečné ceny. Vyzkoušet můžete třeba slevový server VykupTO.

Prožívejte slevy naplno s Vykupto.cz

Dopřejte si péči jojobového oleje!

posted Apr 5, 2012, 6:58 AM by admin _   [ updated Apr 5, 2012, 7:02 AM ]

V kosmetické péči najdeme jeden rostlinný olej, kterému se žádný jiný nevyrovná. Jde o jojobový olej, který je sice často označován jako panenský olej, ve skutečnosti však jde o kapalný vosk.

Jojoba jako tekuté zlato

Jojobový olej je právem označovaný jako tekuté zlato pro své skvělé pečující schopnosti. Jedná se o rostlinný vosk produkovaný stále zelenou pouštní rostlinou. Simondsie čínská, označovaná také jako jojoba, je produkcí unikátního vosku – jojobového oleje mezi ostatními rostlinami zcela výjimečná. Žádná jiná rostlina neprodukuje vosk, který by byl tak podobný tukům produkovaným mazovými žlázami člověka. Díky této podobnosti a cennému složení jojobového oleje má vynikající pečující vlastnosti a široké uplatnění v kosmetické péči.

Jojobový olej pro všechny typy pokožky

Jojobový olej obsahuje vedle vzácných nenasycených mastných kyselin a řady stopových prvků zejména antioxidační vitamín E známý pro své skvělé vyživující schopnosti.

Jojobový olej tak nachází široké uplatnění v péči o pleť i pokožku celého těla. Jojobový olej má schopnost udržovat v pokožce přirozenou vlhkost, hydratuje ji a vyživuje. Zvyšuje elasticitu pleti, podporuje její vláčnost a pružnost. Jojobový olej se skvěle vstřebává, nezanechává pocit mastnoty, přitom skvěle hydratuje. Navíc nezpůsobuje alergické reakce.

Užívá se tedy v péči o všechny typy pokožky, od mastné až po extrémně vysušenou a citlivou pokožku. Je vhodný i pro velmi malé děti. Pro své hojivé působení je jojoba vhodná i pro narušenou a poškozenou pleť, dokáže zmírňovat projevy akné a pomáhá při léčbě dalších kožních potíží.

Jojobový olej zvyšuje odolnost pleti a chrání ji před negativním působením vnějších vlivů, má přirozený ochranný faktor. Bývá proto také součástí opalovací kosmetiky.

V neposlední řadě nachází jojobový olej také uplatnění i v péči o poškozené vlasy. Ve formě hydratačního olejového zábalu navrací vlasům pružnost a lesk.


Kde koupit jojobový olej?

Jojobový olej ve své nejčistší podobě najdete v eshopu na www.siladoteku.cz. Najdete zde i další panenské oleje (regenerační rakytníkový olej, pupalkový olej pro ženskou krásu a energii, dýňový olej se zinkem aj.), esenciální oleje užívané v aromaterapii, bambucké máslo karité a další produkty pro krásu, zdraví a vitalitu.

Indická antistresová masáž hlavy

posted Jan 14, 2012, 12:36 PM by admin _   [ updated Jan 14, 2012, 12:37 PM ]

Indická masáž hlavy, která je aktuálně v nabídce mnoha masérských salónů a wellness center navazuje na tisíciletou tradici ajurvédy. Ajurvéda jako komplexní systém péče o tělo a ducha pochází z Indie, právě masáže jsou jednou z elementárních metod léčení.

Indická masáž hlavy v moderním pojetí je zbavena duchovního kontextu. Z ajurvédy přejímá ty nejefektivnější techniky, aby i modernímu člověku poskytla způsob, jak se zbavit stresu. Indická antistresová masáž hlavy využívá netradiční masérské techniky a také netradiční místa. 


Jak taková antistresová masáž vypadá?

Masérské hmaty indické antistresové masáže se provádí zejména na hlavě, ve vlasech, v týlu, na šíji i na ramenou. Tam všude se hromadí negativní energie a stres, který dokáže zkušený masér prostřednictvím masáže odstranit.

Indická antistresová masáž patří k jedné z nejpříjemnějších masáží. Téměř okamžitě pocítíte úlevu. Díky šikovným prstům maséra z vás rázem spadnou všechny starosti a znenadání se budete cítit lépe. Je účinná proti bolestem hlavy, nespavosti, pomáhá i při únavě očí.

Tato masáž se provádí většinou v sedě, není potřeba se svlékat. Masér většinou neužívá masérského oleje, na rozdíl od jiných typů masáží používá jenom své prsty.

Čokoládová masáž

posted Jan 14, 2012, 12:35 PM by admin _   [ updated Jan 14, 2012, 1:09 PM ]

Pokud máte rádi slaďoučkou čokoládu, jistě jste nepřehlédli masáž, která se stává nedílnou součástí nabídky mnoha salónů. Jde o luxusní čokoládovou masáž. Často bývá doplněna čokoládovým zábalem, který příznivé účinky čokoládové procedury ještě znásobí. 

Co vlastně čokoládová relaxace obnáší?


Čokoládová zkrášlující, omlazující a relaxační procedura většinou sestává z masáže a čokoládového zábalu. Může být doplněna i o peeling prostřednictvím mořské soli nebo třeba kávových zrn. Stěžejní ingrediencí je však právě čokoláda, resp. kakao, které se užívá pro své zkrášlující a omlazující účinky na pokožku.

Čokoláda také působí na naši mysl, obsahuje tzv. hormony štěstí, které dokážou zlepšit naši náladu. Čokoládu přitom nemusíte jíst a bát se o svoji postavu. Přesně naopak. Čokoládu si můžete dopřát formou čokoládové masáže, při které neztloustnete, zato vyhladíte svoji pokožku. Čokoládová masáž má také detoxikační účinky a působí proti celulitidě.

Bambucké máslo karité

posted Jan 14, 2012, 12:28 PM by admin _   [ updated Apr 5, 2012, 7:03 AM ]

Bambucké máslo z posvátného stromu Karité pochází z Afriky. Zkrášlující účinky karité zde užívala samotná královna Kleopatra. Nyní je v prvotřídní kvalitě, 100% i doplněné o užitečné a voňavé přírodní přísady dostupné i nám.

V nabídce českého výrobce přírodní kosmetiky Saloos najdete bio karité 100% i karité levandule, karité rakytník nebo v neposlední řadě karité eukalyptus. V pestré paletě karité si jistě vyberete takové, které vám přesně sedne a přinese vám tu pravou zkrášlující péči.

Bio karité – bambucké máslo 100% i s pestrými přírodními přísadami si můžete přímo zakoupit – stačí kliknout na obrázek vlevo.Ten vás nasměruje do internetového obchodu, kde si karité můžete objednat.

1-4 of 4