Chcete zhubnout?

  • Opravdu chcete zhubnout?
  • Jste o tom vnitřně přesvědčeni?
  • Chcete to opravdu vy a jste ochotni tomu věnovat svou energii?

Při hubnutí je nejdůležitější motivace!

Právě motivace je základem úspěšného hubnutí, ať již se rozhodnete zhubnout jakýmkoliv způsobem. Budete-li mít motivaci, dokážete změnit svůj jídelníček a životní styl. To motivace vás požene k pohybové aktivitě, která je spolu s pravidelnou stranou klíčovým faktorem úspěchu při hubnutí.

Takže, pokud jste odpověděla na všechny otázky výše kladně, máte dostatečnou motivaci pro začátek. Princip hubnutí je jednoduchý – méně jíst a více cvičit. S hubnutím však souvisí také princip jo-jo efektu, takže nefunguje závislost, že čím méně sníte, tím více zhubnete. Možná v počátečních fázích. V další pak naberete ještě víc, než jste měli původně. Klíčem je pravidelná strava, zdravější potraviny a pokrmy a malé dávky jídla. Rozhodně se vyhněte hladovkám, vyjma těch večerních. Jíst byste měli nejpozději několik hodin před spaním. DProzdravi.czoplníte-li střídmý a pravidelný jídelníček také pravidelným pohybem, máte téměř vyhráno. Důležité je vydržet.

Při vašem hubnutí vám můžou být užiteční pomocníci v podobě přípravků na hubnutí. Sami o sobě nezaručí výsledek, vaše hubnutí však efektivně podpoří, napomůžou lepšímu spalování, dodají tělu navíc potřebné vitamíny a minerály. 


V současnosti jsou i u nás k dostání přípravky podporující hubnutí s unikátním složením Acai Bery. Více o Acai Bery se dozvíte zde.


Hubnutí je vždy individuální

Stejně jako má každý jinou postavu a dané predispozice, tak každému vyhovuje také jiný hubnoucí program. Stejně tak jak někdo může sníst cokoliv bez toho, aby přibral, jiný se celý život krotí, aby udržel rafičku váhy na uzdě.

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, poraďte se s odborníkem. Ten vám stanoví speciální program na míru, doporučí vám vhodnou dietu, sestaví dietní jídelníček na míru a doporučí vhodná cvičení. Stane se vaším konzultantem, mentorem i pomocníkem...

Více o individuálním hubnutí najdete na fitdieta.cz

Comments