Buďte krásná!

Každý člověk je krásný, bez ohledu na to, jaké má proporce, vlasy nebo tvář. Pokud se člověk cítí dobře, vyřazuje z něho energie, kterou ostatní cítí. Skutečná krása pramení zevnitř.

Zapomeňte na svoje mindráky a zklamání a udělejte se krásnou. Mnohdy k tomu stačí jen málo. Důkazem můžou být mnohé proměny, s kterými se dnes a denně setkáváme v časopisech. Základem je sebedůvěra a motivace. Stačí chtít.


Víte, že taková proměna vizáže je dnes běžně dostupná úplně každému? Tým profesionálů ve složení kadeřník, kosmetička a vizážista se vám budou věnovat celý den, promění vás a zvýrazní vaši vnitřní krásu. Dají vám také doporučení, díky kterým budete od své proměny krásná už pořád. Více se dozvíte v našem článku.


Není tak důležité se hodiny zkoumat před zrcadlem. Je všeobecně známé, že i celebrity považované za symboly krásy jsou ve skutečnosti jen všedními ženami a nenalíčené nemusí vždy vypadat stoprocentně. Jako krásné se však cítí a proto je tak hodnotíme. A také sobě a svému tělu dopřávají komfortní péči.


Buďte také krásná!

  • Hýčkejte se prostřednictvím zkrášlující kosmetiky.
  • Používejte make-up ke zvýraznění svých předností (pozor nikoli k překrytí vaší přirozené krásy).
  • Dopřejte si zkrášlující procedury. Zjemní, vyhladí a omladí vaši pokožku, můžou podpořit i formování vaší postavy.
  • Zhubněte, budete-li se tak cítit krásnější.

Vaše krása začíná uvnitř. K dispozici však máte množství prostředků, jak svou krásu a zejména sebevědomí podpořit. Zde vám některé z nich předkládáme.

Změna image jako zážitek, který si můžete jednoduše pořídit

posted Jan 14, 2012, 1:22 PM by admin _   [ updated Mar 6, 2012, 4:13 AM ]

Zážitky jako dárky, zážitek jako dárekV nabídce zážitkové agentury Essence najdete mezi množstvím neobvyklých, dobrodružných, sportovních i relaxační zážitků také jeden zcela neobyčejný. Je jím změna image.

Změna image vám přinese změnu účesu, nový styl líčení i oblékání, vždy však s ohledem na charakter vaší osobnosti, vaše možnosti a požadavky.

Změna image začíná úvodním rozhovorem, který slouží právě pro sjednocení představ vašich a celého produkčního týmu.

Celý den se vám pak v luxusním studiu bude věnovat tým složený z profesionálního kadeřníka, vizážisty a módního stylisty. Připraveno pro vás vedle prvotřídních služeb a otevřeného přístupu také malé občerstvení...

Luxusní zkrášlující procedury se slevou

posted Jan 14, 2012, 1:20 PM by admin _   [ updated Mar 6, 2012, 3:39 AM ]

Slevy na dovolenou a zboží na Vykupto.cz
Způsobem, jak si dopřát některý z relaxačních a zkrášlujících zážitků s výjimečnou cenou jsou slevové servery. Ty nabízí luxusní relaxační a zkrášlující procedury. Zahrnují nabídky z více měst, takže si v klidu pro sebe můžete vybrat masáž či celý program, který vám přinese relaxaci i zkrášlení. Nabídka se mění v závislosti na termínu, z relaxačních a zkrášlujících zážitků si však můžete vybírat vždycky, mění se jen salóny a wellness centra, ve kterých je sleva aktuální. V nabídce slevových serverů se také pravidelně objevují nové, moderní terapie, které dokážou efektivně pečovat o vaši pokožku, tvarovat vaši postavu nebo vám pomoci s hubnutím.

Podívejte se na nabídku slevového serveru VykupTO, určitě si vyberete vynikající zkrášlující proceduru za výjimečnou cenu nebo wellness pobyt!

Čokoládová masáž

posted Jan 14, 2012, 1:09 PM by admin _   [ updated Mar 6, 2012, 3:41 AM ]

Pokud máte rádi slaďoučkou čokoládu, jistě jste nepřehlédli masáž, která se stává nedílnou součástí nabídky mnoha salónů. Jde o luxusní čokoládovou masáž. Často bývá doplněna čokoládovým zábalem, který příznivé účinky čokoládové procedury ještě znásobí. 

Co vlastně čokoládová relaxace obnáší?


Čokoládová zkrášlující, omlazující a relaxační procedura většinou sestává z masáže a čokoládového zábalu. Může být doplněna i o peeling prostřednictvím mořské soli nebo třeba kávových zrn. Stěžejní ingrediencí je však právě čokoláda, resp. kakao, které se užívá pro své zkrášlující a omlazující účinky na pokožku.

Čokoláda také působí na naši mysl, obsahuje tzv. hormony štěstí, které dokážou zlepšit naši náladu. Čokoládu přitom nemusíte jíst a bát se o svoji postavu. Přesně naopak. Čokoládu si můžete dopřát formou čokoládové masáže, při které neztloustnete, zato vyhladíte svoji pokožku. Čokoládová masáž má také detoxikační účinky a působí proti celulitidě.

1-3 of 3